



Mã sản phẩm: DX-110
Nhà sản xuất: Genius
Bảo hành: 12 tháng
Giá Bán: 95.000 VNĐ
Mouse quang có dây, 1000dpi, giao tiếp USB.
Thiết kế phù hợp cả 2 tay.



| Model Name | DX-110 |
| Interface | USB |
| Sensor engine | Optical |
| Resolution (DPI) | 1000 |
| Number of buttons | 3 (left, right, middle button with scroll) |
| Cable length | 1.5 m |
| Weight (g) | Approx. 85 g |
| Dimensions (W x H x D) mm | 60 x 105 x 37 mm (2.36 x 4.13 x 1.46 inches) |
| SmartGenius support | Yes |
| Compatible OS |
Windows® 7, 8, 8.1, 10 |
| Mac OS X 10.8 or later | |
|
Colors
|
Calm black, Elegant white, Ocean blue, Passion red, Spring green |
| *Product color and images shown on the package are for reference ONLY. For actual items, refer to the physical goods contained herein. | |
| What's included | One Mouse |